Azospermi Tedavisi

DR HAKAN ÖZKUL’A SORUN

DR. HAKAN ÖZKUL KİMDİR?

8 Mart 1967 tarihinde Ankara’da doğan Doktor Hakan Özkul, Kocaeli İzmit Lisesi’nden mezun olduktan sonra döneminin üniversite sınavında Türkiye genelinde derece elde ederek Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı ve 1993 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldu. Üniversite öğrenimi sırasında özellile aromatik bitkiler konusunda araştırma ve  çalışmalar yapmıştır. Anadolu Üniversitesi Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümü ve Sağlık Bakanlığı Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fitoterapi Sertifika Programını tamamlayıp fitoterapist ünvanı kazandı. Yurt içi ve yurt dışı birçok araştırma, konferans ve seminerlerde bulunmuş ve Tıbbi Aromatik Bitkiler konusunda özel akademik eğitimler aldı. Dr. Hakan Özkul, Hastalıkların Bitkisel Destek ve Tedavi yani Fitoterapi ile iyileşmesine yönelik araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.

FİTOTERAPİ İLE AZOSPERMİ TEDAVİSİ

Fitoterapi Nedir?

Modern tıpta Fitoterapi olarak bilinen ve artık neredeyse tüm hastalıkların tedavisinde etkin bir şekilde tercih edilen Bitkisel Destek ve Tedavi Yöntemleri Azospermi Tedavisi için de etkin bir şekilde tercih edilmekte ve çok başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Fitoterapi Modern Tıp Sahasıdır

Fitoterapi alternatif bir yöntem olmayıp Sağlık Bakanlığı’nın yürüttüğü GETAT projesi kapsamında Tamamlayıcı Tıp Uygulamasıdır.

Fitoterapi Uzman Doktor Kontrolünde Yapılmalıdır

Tüm dünyada popülerleşen ve en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden olan fitoterapi, tıp fakültesi mezunu ve Sağlık Bakanlığı tarafından Fitoterapist ünvanını kazanmış doktorların kontrolü altında yapılmalıdır.

Fitoterapi Süreci

Uzman doktor hastanın tüm raporlarını inceler; hastanın şikayeti, hassasiyetleri, medikal geçmişi dinlenip uygun fitoterapi süreci belirlenir. Fitoterapi sürecindeki başarı tümüyle hastaya ve rahatsızlığına bağlı olarak değişir. Bazen birkaç saat, bazen birkaç gün, bazen birkaç hafta da sürebilir. Fitoterapi uzmanı doktorlar hangi bitkilerin hangi tedavilerle nasıl etkileşime gireceği konusuna hakim kişilerdir. Önerilen bitkisel kürlerin ne seviyede işe yaradığını görmek içinse düzenli aralıklarla kontrole gitmek gerekiyor. Bitkisel tedavideki başarı oranı hızla artmakta olup bu da hastaları bitkisel tedaviye yöneltmektedir.

Fitoterapist Dr Hakan Özkul İle Muayenehanesinde Görüşebilirsiniz

Siz de Fitoterapi İle Azospermi Tedavisi Hakkında bilgi almak için randevu alıp Fitoterapi Uzmanı Doktor Hakan Özkul ile görüşebilirsiniz.

Doktor Hakan Özkul Muayenehanesi

Dr. Hakan Özkul

Sağlık Bakanlığı Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fitoterapi Sertifika Programını tamamlayıp fitoterapist ünvanı kazanan Dr Hakan Özkul; Yurt içi ve yurt dışı birçok araştırma, konferans ve seminerlerde bulunmuş ve Tıbbi Aromatik Bitkiler konusunda özel akademik eğitimler almıştır. 2019 Yılının En İyi Fitoterapi Doktoru Ödülüne Layık Görülen Dr. Hakan Özkul, Hastalıkların Fitoterapi ile iyileşmesine yönelik araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.

Randevu Alın

Muayenehane Adresimiz

Yeşilova Mah. Yeşilova Yan Yolu. No: 38 Engin Plaza Kat:1 Dr: 1, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

0535 852 03 29

info@uzmandrhakanozkul.com/

www.uzmandrhakanozkul.com/

FİTOTERAPİ