Kanser Tedavisi

DR HAKAN ÖZKUL’A SORUN

DR. HAKAN ÖZKUL KİMDİR?

8 Mart 1967 tarihinde Ankara’da doğan Doktor Hakan Özkul, Kocaeli İzmit Lisesi’nden mezun olduktan sonra döneminin üniversite sınavında Türkiye genelinde derece elde ederek Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı ve 1993 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldu. Üniversite öğrenimi sırasında özellile aromatik bitkiler konusunda araştırma ve  çalışmalar yapmıştır. Anadolu Üniversitesi Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümü ve Sağlık Bakanlığı Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fitoterapi Sertifika Programını tamamlayıp fitoterapist ünvanı kazandı. Yurt içi ve yurt dışı birçok araştırma, konferans ve seminerlerde bulunmuş ve Tıbbi Aromatik Bitkiler konusunda özel akademik eğitimler aldı. Dr. Hakan Özkul, Hastalıkların Bitkisel Destek ve Tedavi yani Fitoterapi ile iyileşmesine yönelik araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.

Kanser Çaresiz Değildir!

Siz de Fitoterapi Desteği ile kanseri yenebilirsiniz.
Bitkisel tedavi olarak bilinen Fitoterapi modern tıp sahası olup artık tüm hastalıkların
tedavisinde çözüm olmaktadır. Fitoterapi uzmanı tıp doktorları hangi bitkilerin hangi hastalıkların tedavisinde etkili olduğu konusuna hakim kişilerdir.
Kanser hastalıkları tedavisi sürecinde de etkin bir şekilde tercih edilen Fitoterapi yöntemi hastaların imdadına yetişmektedir.
Artık umut yok denilen kanser hastalarının birçoğu fitoterapi ile yaşamlarını sürdürmektedir.
Ayrıca Fitoterapi yöntemi hastayı kemoterapinin yan etkilerinden korumakla kalmayıp, hastanın bağışıklığını güçlendirmekte ve daha acısız bir tedavi süreci geçirmesini sağlamaktadır.
Son evrede dahi olsa hastalar fitoterapi desteği ile kanseri yenmektedir.

Ücretsiz Kanser Danışma Hattı

Siz de nerede olursanız olun web sitemiz üzerinden sorularınızı ve raporlarınızı ücretsiz bir şekilde iletebilirsiniz.
Ayrıca Fitoterapi uzmanı Dr. Hakan Özkul ile randevu alıp muayenehanesinde görüşebilirsiniz.

Doktor Hakan Özkul Muayenehanesi

Dr. Hakan Özkul

Sağlık Bakanlığı Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fitoterapi Sertifika Programını tamamlayıp fitoterapist ünvanı kazanan Dr Hakan Özkul; Yurt içi ve yurt dışı birçok araştırma, konferans ve seminerlerde bulunmuş ve Tıbbi Aromatik Bitkiler konusunda özel akademik eğitimler almıştır. 2019 Yılının En İyi Fitoterapi Doktoru Ödülüne Layık Görülen Dr. Hakan Özkul, Hastalıkların Fitoterapi ile iyileşmesine yönelik araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.

Randevu Alın

Muayenehane Adresimiz

Yeşilova Mah. Yeşilova Yan Yolu. No: 38 Engin Plaza Kat:1 Dr: 1, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

0535 852 03 29

info@uzmandrhakanozkul.com/

www.uzmandrhakanozkul.com/

FİTOTERAPİ