Kısırlık Tedavisi

Kanser Çaresiz Değildir

DR HAKAN ÖZKUL’A SORUN

DR. HAKAN ÖZKUL KİMDİR?

8 Mart 1967 tarihinde Ankara’da doğan Doktor Hakan Özkul, Kocaeli İzmit Lisesi’nden mezun olduktan sonra döneminin üniversite sınavında Türkiye genelinde derece elde ederek Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı ve 1993 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldu. Üniversite öğrenimi sırasında özellile aromatik bitkiler konusunda araştırma ve  çalışmalar yapmıştır. Anadolu Üniversitesi Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümü ve Sağlık Bakanlığı Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fitoterapi Sertifika Programını tamamlayıp fitoterapist ünvanı kazandı. Yurt içi ve yurt dışı birçok araştırma, konferans ve seminerlerde bulunmuş ve Tıbbi Aromatik Bitkiler konusunda özel akademik eğitimler aldı. Dr. Hakan Özkul, Hastalıkların Bitkisel Destek ve Tedavi yani Fitoterapi ile iyileşmesine yönelik araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.

KISIRLIK PROBLEMİ BİTKİSEL DESTEK ve TEDAVİSİ

Günümüzde artık neredeyse tüm hastalıkların tedavisinde etkin bir şekilde tercih edilen Bitkisel Destek ve Tedavi Yöntemleri Kısırlık Problemi Tedavisi için de etkin bir şekilde tercih edilmekte ve çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bitkisel Tedavi diğer adıyla Fitoterapi modern tıpta en önemli tedavi yöntemlerinden biridir.

Tüm dünyada popülerleşen ve kullanımı hızla yaygınlaşmakta olan bitkisel tedavi ya da tıp dilindeki adıyla fitoterapi, tıp fakültesi mezunu ve bitkisel tedavi alanında uzmanlık belgesi olan doktorların kontrolü altında yapılmalıdır.

Uzman doktor hastanın tüm raporlarını inceler; hastanın şikayeti, hassasiyetleri, medikal geçmişi dinlenip uygun bitkisel tedavi süreci belirlenir. Bitkisel destek ve tedavi süreci tümüyle hastaya ve rahatsızlığına bağlı olarak değişir. Bazen birkaç saat, bazen birkaç gün, bazen birkaç hafta da sürebilir. Fitoterapi uzmanı doktorlar hangi bitkilerin hangi tedavilerle nasıl etkileşime gireceği konusuna hakim kişilerdir. Önerilen bitkisel kürlerin ne seviyede işe yaradığını görmek içinse düzenli aralıklarla kontrole gitmek gerekiyor. Bitkisel tedavideki başarı oranı hızla artmakta olup bu da hastaları bitkisel tedaviye yöneltmektedir.

Siz de Kısırlık Problemi Bitkisel Destek ve Tedavisi Süreci ile ilgili Fitoterapi Uzmanı Doktor Hakan Özkul ile randevu alıp görüşebilir ve tedavi süreci ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Doktor Hakan Özkul Muayenehanesi

Dr. Hakan Özkul

Sağlık Bakanlığı Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fitoterapi Sertifika Programını tamamlayıp fitoterapist ünvanı kazanan Dr Hakan Özkul; Yurt içi ve yurt dışı birçok araştırma, konferans ve seminerlerde bulunmuş ve Tıbbi Aromatik Bitkiler konusunda özel akademik eğitimler almıştır. 2019 Yılının En İyi Fitoterapi Doktoru Ödülüne Layık Görülen Dr. Hakan Özkul, Hastalıkların Fitoterapi ile iyileşmesine yönelik araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.

Randevu Alın

Muayenehane Adresimiz

Yeşilova Mah. Yeşilova Yan Yolu. No: 38 Engin Plaza Kat:1 Dr: 1, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

0535 852 03 29

info@uzmandrhakanozkul.com/

www.uzmandrhakanozkul.com/

FİTOTERAPİ